Registrace  |  Přihlášení  |   Košík
Znamení zvěrokruhu > 
Zvěrokruh
Beran 21.3. - 20.4.  
Býk 21.4. - 21.5.  
Blíženci 22.5. - 21.6.  
Rak 22.6. - 22.7.  
Lev 23.7. - 22.8.  
Panna 23.8. - 22.9.  
Váhy 23.9. - 23.10.  
Štír 24.10. - 22.11.  
Střelec 22.11. - 21.12.  
Kozoroh 22.12. - 20.1.  
Vodnář 21.1. - 20.2.  
Ryby 21.2. - 20.3.  
Váhy
Vzdušné znamení
Tarotová karta: Spravedlnost
- Symboly této karty bývají Váhy spravedlnosti a meč, ten si klestí cestu ke spravedlivému řešení. Karta vyžaduje rovnováhu v životě a odpovědnost za své jednání.
Barvy: modrá, zelená, růžová
Planeta: Venuše
- dává krásu, smysl pro umění, radost, lásku, harmonii, mírnost a dobrotu. Opačný aspekt vede k povrchnosti, disharmonii, touze po přepychu, perverzitu a výstřednost v lásce.

Obecná charakteristika Vah:
Lidé ve znamení Vah jsou většinou rozvážní a harmoničtí. Než se do něčeho pustí, musí vše zvážit. Tito lidé ve znamení Vah bývají upřímní, poctiví a slušní a opravdu nesnášejí neomalené a vulgární chování. Mají výrazné estetické cítění a umělecké nadání, není důležité, pro jaký druh umělecké činnosti se rozhodnou. Jsou schopní projevit svůj vkus ve všem, čemu se budou věnovat. Jsou to lidé šikovní, pilní, inteligentní a podnikaví. Jejich požadavky jsou dost vysoké, a protože velmi dobře znají hodnotu své práce, žádají spravedlivé ocenění. Váhy působí, že jsou rozhodní a pevní, ale za touto maskou je skrývá vnitřní nejistota. Dovedou propadat nejistotě, která buď vyvěrá přímo z nich, nebo si jí nechali vsugerovat druhými. V takových případech bývají nespolehlivý, ale nejedná se o zlý úmysl. Nic si však nezadá s jejich smyslem pro spravedlnost. Za to dokážou bojovat statečně a neochvějně. Na své okolí působí přátelsky, jsou oblíbení také proto, že nenásilně dovedou urovnat každý spor. Občas slibují to, co nemohou vždy splnit. Dělají to proto, že se chtějí druhým lidem zavděčit, což občas vede ke konfliktům a sporům. Ne vždy je přílišná přizpůsobivost dobrým řešením. Zrozenci tohoto znamení nemají rádi samotu. Jsou velmi společensky založení.

Vztah Vah k umění:
Zrozenci znamení Vah mají estetické cítění a umělecké nadání. Mají vkus pro dekorace, jsou kreativní a mají smysl pro krásu a cit. Není důležité, o jaké umění jde, zaměří se sami na to, co nejvíce zajímá, přesto dokážou vládnout jakékoliv umělecké činnosti. Jako zábavu milují společenské akce, výstavy, divadla a rádi navštěvují hrady a zámky.

Vztah Váhy ke sportu:
Bývají rádi všude, kde se něco děje. I sport se dá pojmout jako společenská událost, a proto se ani jemu nevyhýbají. Dávají přednost kolektivnímu sportu nebo lyžím či plavání.

Vztah Váhy k penězům:
Po finanční stránce bývají Váhy zpravidla rozvážné. Mají k penězům kladný vztah. Avšak nelpí na extrémní šetrnosti. Rádi si dělají radost a koupí si něco pěkného na sebe nebo investují do krásných děl a dekorací. Nejsou příliš skromní, ale peníze si umí vydělat.

Vhodné profese pro Váhu:
Lidé ve znamení Vah rádi spolupracují s druhými, jsou celkem přizpůsobiví. Mají cit pro krásu a estetické cítění a potřebují spravedlnost. Mezi profese, které se pro ně hodí, patří například módní návrhář, bytový architekt, hudební skladatel, zpěvák, herec, sekretářka, fotograf, vizážista, plastický chirurg, švadlenka, šperkař.

Muž ve znamení Vah:
Muž ve znamení Vah se pyšní hlubokými znalostmi a velkým přehledem. Jsou to muži romanticky založení. Bývají nepřekonatelní v umění svádění. Jejich pozornost upoutá žena krásná a elegantní. Nezkoumají však hlubší charakter. Muž ve znamení Vah se hůře orientuje ve svých citech. Snaží se do všeho vkládat logické myšlení a mnoho věcí příliš racionalizuje. Muž Váhy potřebuje s někým sdílet život, nerad bývá sám a cení si trvalého přátelství a manželství. Je společenský, zábavný a neodmítne někomu pomoci. Bývá aktivní, pokud cítí, že na něj druzí spoléhají. Jedná tak proto, že si přeje jejich vděčnost. Neváhá se zapojovat do různých aktivit. Někdy může podléhat manipulaci z okolí.

Jak Váha svádí ženy?
Muž ve znamení Vah je hotový svůdník. Dokáže lichotit a má vybrané způsoby chování. Dbá o svůj zevnějšek a nezapomene na malý dárek či květinu. Je velmi komunikativní a dokáže být velmi příjemným společníkem. To jsou mnohdy silné zbraně.

Jak můžete svést muže Váhu?
Muž ve znamení Vah má rád eleganci, krásu a upravený vzhled. Lze využít ženské zbraně a přitažlivé oblečení, skvělý účes a úsměv na rtech. Svedete ho lehkým flirtem a on bude rád ten, kdo vás bude dobývat. Nechte mu tento pocit a nešetřete obdivem a chválou.

Jaký je muž Váha manžel?
Muž ve znamení Vah bývá stálým a věrným manželem. Není rád sám, a proto manželské hodnoty jsou pro něho velmi cenné. Své partnerce sice nebude dávat každý den najevo své city, ale bude se o ni starat a neopustí jí ani v nemoci. Rád zajišťuje praktickou stránku věci a potřebuje být užitečný. Pokud mu jeho žena dá takový prostor, bude spokojený a svou vyrovnanou energii investuje do spokojeného manželství.

Jaký je muž Váha milenec?
Muž ve znamení Vah je šarmantní a nečiní mu problém dobýt srdce téměř každé ženy. Fyzický zjev je pro něho velmi důležitý, především si ale také zakládá na komunikaci. S ním můžete probrat jakékoliv niterné přání a on nebude váhat vám jej splnit.

Jaký je muž Váha nadřízený?
Pokud se setkáte v nadřízené pozici s mužem Váhou, buďte si téměř jistí, že se vypracoval vlastními silami, pílí a pečlivou přípravou. Neradi se rozhodují pod tlakem, potřebují čas k promyšlení. Nadřízený ve znamení Váhy může mít někdy problém s rozhodnutími, které nejsou až tak průhledného rázu. Jeho touha po spravedlnosti je velmi silná. Bývá neklidný a zdá se stále v pohybu. S nadřízeným ve znamení Vah komunikujte otevřeně, nic nezakrývejte. Pokud se dopátrá toho, že jste mu neřekli pravdu, nikdy na to nezapomene. Jako nadřízený je komunikativní a přátelský, rád se obklopuje lidmi.

Jaký je muž Váha podřízený?
Podřízení ve znamení Vah jsou spolehliví pracovníci. Svou práci si umí uspořádat, rozvrhnout a naplánovat. Dbají na to, aby jejich úkoly byly vždy včas dokončeny. Používají nejen tvůrčí myšlení, ale i logiku. Často mívají problém se rozhodnout a převzít zodpovědnost za radikální opatření. Cítí se bezpečně, pokud vědí, že za nimi někdo stojí. Přesto umí urovnávat spory, jsou diplomatičtí. Spíše než rozkazy očekávají demokratické jednání.

Co mu udělá radost?
Váhy mají cit pro hezké věci. Levné a nevkusné věci hned odhalí a uvedete je do rozpaků. Snažte se je obdarovat něčím originálním a zajímavým. Umělecké předměty ať jde o obrazy, vázy, porcelán nebo svícny vždy potěší. Také luxusní hodinky, ale pokud vaše finanční situace vám nedovoluje takové dary koupit, zkuste něco milého a originálního, například sáček kvalitní kávy, čajovou soupravu, lístky do divadla, CD, knihy o umění a módě.

Silné stránky Váhy muže.
Váhy se mohou pyšnit svým smyslem pro diplomacii. Bývají elegantní a společenští. Mají snahu se přizpůsobit. Také je jejich předností logické myšlení, estetické cítění. Jsou spravedliví a taktní.

Slabé stránky Váhy muže.
Váhy mají strach z neoblíbenosti, jsou nerozhodné. Někdy bývají zbabělé a neupřímné, nemají rádi konfliktní situace. Bývají to lidé, kteří umí být domýšliví, nesamostatní.

Žena ve znamení Váhy:
Ženy ve znamení Vah jsou přitažlivé a zajímavé. Jsou to skutečné dámy, které dbají o svůj vzhled. Umějí flirtovat a koketovat a jsou velmi společenské. Nerady žijí samy. Partnera potřebují k udržení harmonie a vnitřního klidu. Jsou to ženy s tvářemi několika bytostí. Když před nimi vyvstanou protichůdná řešení, neví, jak se rozhodnout. Jsou pracovité, ale vyžadují to samé i od svého partnera. Dokážou si na svůj vysoký standard vydělat. Jsou velmi schopné. Mají pronikavý intelekt, analytické schopnosti a organizační talent. Své schopnosti však nedávají najevo a nesnaží se soupeřit se svým partnerem. Žena ve znamení Vah bývá často perfekcionistka a neustále na sobě hledá chyby. Potřebuje být ubezpečována o své kráse.

Jak svádí muže?
Ženy ve znamení Vah rádi flirtují a koketují. Nečiní jim problém navázat spojení s mužem, který se jim líbí. Jsou přitažlivé, charismatické a vyzařují ženskou krásu. Také oplývají intelektem a jsou komunikativní. Málokterý muž odolá jejich mocnému kouzlu.

Jak můžete svést ženu Váhu?
Ženu ve znamení Vah oslníte především svým vystupování a slušným chováním. Dbejte na upravenost a čistotu. Váhy mají všeobecně dobrý čich. Pokud ženu ve znamení Vah pozvete do luxusní restaurace nebo jí koupíte vkusný a hodnotný dárek, vždy to ocení.

Jaká je žena Váha manželka?
Žena ve znamení Vah je stabilní partnerka pro život. Dokáže vytvořit harmonii a vnitřní klid. Bude vaší oporou v dobrém i ve zlém. Občas může váhat a nechávat určitá rozhodnutí na svém partnerovi. Přesto zvládá dobře domácnost a práci. Je organizačně velmi schopná. Dům dokáže vyzdobit do nejmenšího detailu a má ráda pravidelné rituály.

Jaká je žena Váha milenka?
Mívá nové a neotřelé nápady. Požaduje od partnera dvoření. Je roztomilá a přitažlivá. Je schopná vám vyjít vstříc, ale bude čekat určitou inovaci od vás.

Jaká je žena Váha nadřízená?
V pozici nadřízené se žena Váha chová rozvážně a s klidem. Potřebuje i sama pro sebe si vytvořit harmonické prostředí a nemá ráda přílišné konflikty, proto jej raději ani nevíří. Může působit lehce ostýchavě, ale jakmile začne mluvit o konkrétních záležitostech a předkládat fakta k projednání, vše z ní jakoby spadne. Je otevřená a přátelská. Snaží se mít se svými podřízenými dobré vztahy. Je aktivní, ale vyžaduje přímost a stručnost. Většinou po vás bude chtít i návrh řešení, ale než něco odsouhlasí, musí si to promyslet.

Jaká je žena Váha podřízená?
Žena ve znamení Vah vás zahrne spousty nápady a podněty. Je vynalézavá a tvůrčí. Přesto než poskytne konečné řešení, bude se rozhodovat. Nerada činí ukvapené závěry, necítí se v tom dobře. Díky tomu, že se dokáže vcítit do druhých, snaží se své rozhodnutí synchronizovat s týmem. Je otevřená a přátelská a najdete v ní spolehlivého pracovníka. Jen někdy bývá na škodu její perfekcionismus, který jí nedovoluje pokračovat, dokud nedokončí, co začala.

Co jí udělá radost?
Váhy mají cit pro hezké věci. Levné a nevkusné věci hned odhalí a uvedete je do rozpaků. Snažte se je obdarovat něčím originálním a zajímavým. Umělecké předměty ať jde o obrazy, vázy, porcelán nebo svícny vždy potěší. Také diamantové a safírové šperky, ale pokud vaše finanční situace vám nedovoluje takové dary koupit, zkuste něco milého a originálního, například sáček kvalitní kávy, čajovou soupravu, lístky do divadla, CD, knihy o umění a módě.

Silné stránky Váhy ženy.
Váhy se mohou pyšnit svým smyslem pro diplomacii. Bývají elegantní a společenští. Mají snahu se přizpůsobit. Také je jejich předností logické myšlení, estetické cítění. Jsou spravedliví a taktní.

Slabé stránky Váhy ženy.
Váhy mají strach z neoblíbenosti, jsou nerozhodné. Někdy bývají zbabělé a neupřímné, nemají rádi konfliktní situace. Bývají to lidé, kteří umí být domýšliví, nesamostatní.

Váha jako rodič:
Rodič ve znamení Vah nemá rád konfliktní situace a snaží se být spravedlivý. S dětmi rád komunikuje a chová se přátelsky. Pravidla, která stanový, by se měla dodržovat, ale je ochotný to se svým potomkem probrat. Touží po dokonalosti, a proto má velké nároky. Jeho přáním je, aby potomek dosáhl nejvyššího možného vzdělání.

Dítě ve znamení Váhy (Co vás čeká a nemine):
Dítě ve znamení Vah bývá pohledné a milé. Má velký šarm a dobře si ho uvědomuje. Podporujte ho v uměleckých směrech, jeho nadání je zřejmé. Někdy bývá nerozhodné a váhavé, dopřejte mu proto čas na promyšlení situace. Rychlá a náhlá rozhodnutí ho stresují. Dítě Váhy má tendence k lenivosti a miluje kolektiv. Nerado zůstává samotné.

S kým si Váhy nejlépe rozumí:
  • v partnerském vztahu si rozumí se zrozenci Berana, Blíženců, Lva, Panny, Vah, Střelce, Kozoroha nebo Vodnáře.
  • v pracovním vztahu/prostředí s lidmi narozenými ve Lva, Panny, Vah a na počátku znamení Střelce nebo Vodnáře.
Slavné osobnosti ve znamení Vah:
herečka Bridgite Bardot
herečka Catherine Deneuve
zpěvák Julio Iglesias
princ William
mořeplavec Kryštof Columbus
Luxusní hodinky za velkoobchodní ceny
O Ecards |  Ecards Club |  Kontaktujte nás |  Ochrana osobních údajů |  Pravidla serveru |  Reklama
Pomozte nám zlepšit Ecards
Copyright © 2005 - 2018, Ecards.cz