Registrace  |  Přihlášení  |   Košík
Znamení zvěrokruhu > 
Zvěrokruh
Beran 21.3. - 20.4.  
Býk 21.4. - 21.5.  
Blíženci 22.5. - 21.6.  
Rak 22.6. - 22.7.  
Lev 23.7. - 22.8.  
Panna 23.8. - 22.9.  
Váhy 23.9. - 23.10.  
Štír 24.10. - 22.11.  
Střelec 22.11. - 21.12.  
Kozoroh 22.12. - 20.1.  
Vodnář 21.1. - 20.2.  
Ryby 21.2. - 20.3.  
Ryby
Vodní znamení
Tarotová karta: Měsíc
- Tato karta ukazuje na sílu intuitivního myšlení. Propojenost s vnitřním magnetismem. Zároveň ukazuje na sebeklam, přeludy a iluze.
Barvy: tyrkysová, světle modrá, fialová
Planeta: Neptun
- silně působí na lidskou psychiku, dává velkou fantazii, inspiraci, básnivost, romantičnost a touhy po dálkách. Špatný aspekt vede k přecitlivělosti, klamání i zklamání, nervozitě a sklonu k nákazám nebo k alkoholu.

Obecná charakteristika Ryb:
Lidé ve znamení Ryb jsou stejně jako zrozenci ve Vodnáři vystaveni vlivu dvou planet. Jupiter jim dává smysl pro spravedlnost, cítění a ochotu pomáhat druhým. Za to Neptun jim sice na jedné straně pomáhá a na straně druhé jim komplikuje život. Neptunův kladný vliv spočívá ve velké představivosti, tvůrčí fantazii a citové jemnosti. Naopak špatný aspekt vede k přecitlivělosti, snivosti, která vede spíše k pasivitě, nerozhodnosti a přehnané vnímavosti. Tito lidé bývají spíše plaší, mají zábrany ve styku s lidmi. Bývá pro ně problém zařídit něco na úřadě, zeptat se na cestu nebo někoho neznámého oslovit přímo na ulici. Tyto zábrany mají zpravidla do pozdního věku. Zrozenci ve znamení Ryb jsou závislí na domácím prostředí, kde se cítí bezpeční. Mají svá zabydlená zákoutí, ve kterých sní o dobrodružstvích a o svých rolích hrdinů v nich. Lidé ve znamení Ryb jsou nesmírně pracovití a úspěšní. Mají velkou fantazii a schopnost se vcítit do druhých, a proto je mezi nimi tolik básníků a spisovatelů, ale i herců nebo výtvarníků. Jsou to oddaní, obětaví lidé a v tom je jejich zvláštní síla. Jejich protivníci se vzdávají boje s pocitem trapnosti. Nechají se ovlivňovat a manipulovat. Často to vycítí a pak to posiluje jejich nedůvěru vůči světu.

Vztah Ryb k umění:
Zrozenci znamení Ryb mají bohatou fantazii a mají cit pro umění. Jsou předurčeni tvořit. Díky svým představám a velké zručnosti dokážou vdechnout fyzickou podobu mnohému, pokud nezůstane jenom u snění.

Vztah Ryb ke sportu:
Ryby mají dobrý vztah ke sportu. Dokážou z nich být dobří sportovci i zarputilí fanoušci. Dávají sice přednost individuálním sportům, ale nepohrdnou i kolektivními. Mají ten zápal pro hru.

Vztah Ryb k penězům:
Ryby jsou spořivé. Příliš ke svému životu nepotřebují a dokáží se uskromnit. Jsou to šetřílkové, kteří si uvědomují důležitost finanční jistoty. Jsou pracovití a hledají uplatnění, kde by mohli, realizovali svoje schopnosti. Nemají vysoké ambice, nepatří k lidem, kteří se derou za kariérou. Přesto stabilní pracovní prostředí jim dodává jistotu, kterou potřebují k vnitřní harmonii.

Vhodné profese pro Ryby:
Ryby jsou velmi kreativní a přitahuje je povolání v uměleckých profesích. Jejich práce musí být smysluplná. Vyhovuje jim zaměstnání jako praktický lékař, zdravotní sestra, psycholog, učitel, básník, tanečník, umělecký kovář, poradce, homeopat, ošetřovatel, rybář, fotograf, modelka, kouzelník nebo módní návrhář.

Muž ve znamení Ryb:
Nacházíme zde dva extrémy. Buď je muž ve znamení Ryb si vědom své přecitlivělosti, a proto si chrání své zranitelné nitro. Působí pak tvrdě a chladně. Je zaměřený na materiální stránku a nemá rád citové výlevy. Druhý extrém je velký romantik, který žije ve svém světě fantazie a s všední realitou má potíže. Nemá rád velká omezení. Takový muž vyhledává silné ženy, které o něho budou pečovat a nejlépe ještě ho finančně zajistí. Muž ve znamení Ryb má vlastní představu morálky. Není snadné takového muže zcela ovládnout. Pokud mu ublížíte, bez vysvětlování odejde. Přesto dokáže být empatický přítel, který je citlivý, jemný a ochotný kdykoliv pomoci.

Jak Ryby svádí ženy?
Muž ve znamení Ryb není až tak průrazný. Je dost možné, že jste se mohli setkat přes pracovní stránku nebo inzerát. Je to pro něho snadnější cesta. Dokáže být pozorný, své vyvolené naslouchá a snaží se o to, aby se cítila dobře. Je to muž, který bude romantický a nezapomene vás pochválit.

Jak můžete svést muže ve znamení Ryb?
Muž ve znamení Ryb se nechá rád rozmazlovat. Je nutné převzít určitou iniciativu a především navodit pohodovou a klidnou atmosféru. Má rád dobré jídlo a jistě dá přednost romantické večeři s projížďkou v loďce než pozváním na večerní akci s rautem, kde bude mnoho lidí.

Jaký je muž ve znamení Ryb manžel?
Jako manžel bývá milující, spolehlivý a starostlivý. Je citlivý a vnímá dění v domácnosti. Pokud je jeho partnerka citově nestabilní, trpí s ní. Je pro něho důležitá harmonie, soulad a klid. Muž ve znamení Ryb je líný a nemá rád stres, hádky a nepořádek. Potřebuje manželku, která bude více iniciativní a někdy rozhodne i za něho. Potřebuje se svou ženou sdílet jeho myšlenky a ideály, ale také je nutné mu nechávat prostor pro jeho vlastní snění.

Jaký je muž ve znamení Ryb milenec?
Snaží se splnit si své sny o věrné lásce. Svou vyvolenou miluje celým svým srdcem a to samé bude požadovat i od ní. Dokáže být náruživým a velmi pozorným milencem. Vyžaduje doteky a mazlení.

Jaký je muž ve znamení Ryb nadřízený?
Muž ve znamení Ryb je hospodárný a rozhodný. Dokáže dlouho a rozvláčně mluvit. Nevynechá podrobnosti o kostýmu své kolegyně nebo zážitky z výstavy. Když mluví na hlas, lépe si třídí myšlenky. Dokáže tak lépe zhodnotit situaci a vybrat to opravdu nejlepší řešení. Pokud chcete získat přízeň svého nadřízeného ve znamení Ryb, stačí, když mu budete naslouchat a přidáte občas pár neobyčejných řešení. Má rád pořádek a upravenost. Především s ním jednejte narovinu a podělte se s ním o zážitky, které má rád i on. Zejména o přírodu, pochvalte jeho systém a rozhodnutí a proberte s ním témata, která jsou aktuální. Má rád lehký humor, a když dokážete uvolnit atmosféru, bude vám zavázaný. Napětí a stres ho vysiluje a bývá pak rozladěný. Vůbec náladovost je častý jevem jeho povahy. Je to však chápající šéf, a když mu vysvětlíte, jak váš pes potřebuje nové prášky kvůli krvi nebo že babičku jedete navštívit do nemocnice po vážném zákroku, dokáže s vámi soucítit a najdete u něj pochopení.

Jaký je muž ve znamení Ryb podřízený?
Umí sice kritizovat, ale tyto myšlenky si zpravidla nechává pro sebe. Zanadává si až doma. Je pracovitý člověk a plní systematicky své povinnosti. Potřebuje tvořit a mít různorodou práci. Je však stabilní. Má problém si říkat o své ohodnocení, ale nemyslete si, že pokud dostává méně, než uznává za spravedlivé, že to v něm nepřekypuje. Není však průbojný a často to končí bohužel tím, že nečekaně odpluje jinam. Ryby nemají rádi hrubé chování, hádky a bouchání věcí o podlahu. To je naopak vyděsí. Je velice empatický a má pochopení pro vaše smutky. V kolektivu jde příkladem a vždy se snaží dokončit to, co začal. Je spolehlivý a věrný, pokud cítí pevné zázemí a stabilitu.

Co mu udělá radost?
Ryby jsou sentimentální znamení. Radost jim uděláte vším, co je s romantikou spojeno. Ať už jim koupíte sbírku básní nebo DVD s klasickým filmem, hudbou, lístky do divadla nebo na uměleckou výstavu. Mají rádi sváteční atmosféru, takže svíčky, dekorace nebo vonné oleje je nadchnou. Pozvat je na příjemnou masáž, romantickou plavbu parníkem nebo do kosmetického salonu jim učiní radost. Pokud mají koníček, budou šťastní, když jim koupíte něco v tomto duchu. Ať už je to oblečení, materiál nebo vhodné doplňky. Libí se jim jemné šperky jednoduchých tvarů, pokud budete pořizovat soupravu, dbejte především na to, aby vše spolu ladilo.

Silné stránky Ryby muže.
Ryby jsou soucitné, obětavé a intuitivní. Mají velkou představivost a fantazii. Dokáží se přizpůsobit a jsou citlivé a empatické.

Slabé stránky Ryby muže.
Mají tendenci se chovat jako oběť a mučedníci. Nechávají se využívat a znevýhodňovat. Nejsou schopní se prosadit, byť mají mnoho talentů. Přetvařují se, jsou pasivní a nesamostatní. Chybí jim sebevědomí a jsou velmi ovlivnitelní.

Žena ve znamení Ryb:
Žena ve znamení Ryb je mírná a plachá. Když jí něco vadí, dokáže to vyjádřit. Působí půvabným a vyrovnaným dojmem. Mají v sobě hodně ženskosti. Jsou romantické, citlivé, něžné a tajemné. Milují romantiku a vše, co k ní patří. Potřebují, aby jim okolí projevovalo něhu, péči a projevy citů. Tím, že je velmi citlivá, je lehce zranitelná a také nevyzpytatelná. Když něco chce, dokáže dobře manipulovat. Než někomu plně začne důvěřovat, potřebuje si ho otestovat. Nedělá jí problém požádat o pomoc v potížích a životních krizích. Když nezíská dostatečný pocit uznání, odplave jinam.

Jak svádí muže?
Žena ve znamení Ryb působí velmi žensky a tajemně. Dokáže k sobě přivábit mnoho partnerů a líbí se jí obdiv, který jí vyrovnává sebevědomí. Z počátku je plachá a lehce flirtuje. Potřebuje svůj protějšek dobře poznat. Přesto zamilovat se na první pohled jí nečiní potíže. Kdo by odolal jejímu tajemnému pohledu a cudně se usmívající tváři.

Jak můžete svést ženu ve znamení Ryb?
Žena ve znamení Ryb potřebuje cítit, že je výjimečná a chválená. Pokud vás taková žena zaujme, měli byste především obdivovat její účes, styl, humor a mnoho dalšího. Nechá se ráda hýčkat a rozmazlovat. Zda jste jí zaujali, poznáte až po pár setkáních. Je v ní tolik ženské krásy a tajemství, která stojí za to prozkoumat. Příliš na ní ale netlačte, dejte jí prostor a především nezapomínejte na romantické prostředí, květiny a milá slovíčka.

Jaká je žena ve znamení Ryb manželka?
Pokud se žena ve znamení Ryb rozhodne usadit, pak má pocit, že si vybrala dobrého partnera. Je to spolehlivá a milující manželka. Bývá snem mnoha mužů. Nepotřebuje totiž muže ovládat ani ho zastínit. Nemá ani velkou touhu ho měnit k obrazu svému. Vyžaduje od partnera pouze to, aby jí ochraňoval, lichotil jí a hýčkal. Je se svým milovaným v dobrém i ve zlém.

Jaká je žena Vodnář milenka?
Pokud jste rytíř a hrdina, který ochrání dámu v nesnázích, dokáže jí poskytnout ochranu a obletovat jí, pak jste pravý muž pro ženu ve znamení Ryb. Je něžná, přizpůsobivá a hravá.

Jaká je žena ve znamení Ryb nadřízená?
Jejím smyslem je pomáhat člověku, potažmo lidstvu. Je schopná a má rozhled. Dokáže vnímat problém z několika úhlů pohledu a reagovat tak na vzniklou situaci. Je elegantní dáma, která si potrpí na vystupování a snaží se všem ochotně pomoci. Což může být problém ve vedoucí pozici. Nedaří se jí příliš delegovat a pak bývá často zatížena papírováním a problémy svých podřízených. Je empatická, ale neprůbojná. Jednejte s ní narovinu a snažte se jí podporovat v jejích plánech. Pokud máte opačný názor, zvolte diplomacii, vyjadřujte jí podporu. Pak k vám bude přátelská a otevřená.

Jaká je žena ve znamení Ryb podřízená?
Je pracovitá, svědomitá a plní si své povinnosti. Pracuje s věrnou oddaností své firmě i zaměstnavateli. Je pro ni důležitý pořádek, přehled a je schopná vyvinout velké úsilí, pokud hoří termín. Je pro ni důležité, aby jasně věděla, co má dělat a čemu se má věnovat.

Co jí udělá radost?
Ryby jsou sentimentální znamení. Radost jim uděláte vším, co je s romantikou spojeno. Ať už jim koupíte sbírku básní nebo DVD s klasickým filmem, hudbou, lístky do divadla nebo na uměleckou výstavu. Mají rádi sváteční atmosféru, takže svíčky, dekorace nebo vonné oleje je nadchnou. Pozvat je na příjemnou masáž, romantickou plavbu parníkem nebo do kosmetického salonu jim učiní radost. Pokud mají koníček, budou šťastní, když jim koupíte něco v tomto duchu. Ať už je to oblečení, materiál nebo vhodné doplňky. Libí se jim jemné šperky jednoduchých tvarů, pokud budete pořizovat soupravu, dbejte především na to, aby vše spolu ladilo.

Silné stránky Ryby ženy.
Ryby jsou soucitné, obětavé a intuitivní. Mají velkou představivost a fantazii. Dokáží se přizpůsobit a jsou citlivé a empatické.

Slabé stránky Ryby ženy.
Mají tendenci se chovat jako oběť a mučedníci. Nechávají se využívat a znevýhodňovat. Nejsou schopní se prosadit, byť mají mnoho talentů. Přetvařují se, jsou pasivní a nesamostatní. Chybí jim sebevědomí a jsou velmi ovlivnitelní.

Zrozenec Ryb jako rodič:
Rodič ve znamení Ryb je tolerantní, otevřený a citlivý. Ve svém potomkovi dokáže vycítit talent a podporuje ho v jeho kreativitě a fantazii. Chybí mu však důslednost. Je nutné na ní zapracovat a naučit svého potomka disciplíně a řešení konfliktních situací.

Dítě ve znamení Ryb (Co vás čeká a nemine):
Dítě ve znamení Ryb je milé a citlivé. Je to snílek. Má bohatou fantazii a miluje hry do pozdního věku. Potřebuje klidné a harmonické prostředí. Má strach z kritiky nebo odmítnutí, proto má tendence se přetvařovat a hodně si vymýšlet. Je nutné sebevědomí dítěte podporovat a naučit ho být přímý a otevřený. Je nutné ho rozvíjet v aktivitě, která ho zaujme. Může se jednat o uměleckou činnost nebo sportovní aktivity. Musí toho vyzkoušet víc, aby prozkoumal, zda ho to bude bavit.

S kým si Ryba nejlépe rozumí:
  • v partnerském vztahu si rozumí se zrozenci Býka, Blíženců, Raka, Lva, Panny, Střelce nebo Vodnáře.
  • v pracovním vztahu/prostředí s lidmi narozenými ve znamení Berana, Býka, Blíženců, Štíra, Střelce a Vodnáře.
Slavné osobnosti ve znamení Ryb: rakouský hudební skladatel Johan Strauss herečka Brigitte Bardotová francouzský filmový herec Phillipe Noiret herečka Nelly Gaierová herečka Jana Dítětová Margaret Thatcherová spisovatelka Sarah Bernhardtová tenista Jaroslav Drobný operní zpěvák Peter Dvorský prezident Václav Havel cestovatel Thor Heyerdahl český herec Rudolf Hrušínský italský herec Marcello Mastroianni zpěvák Václav Neckář tenista Michael Štich hollywoodská hvězda Jean Claude van Damme herec zpěvák a spisovatel Jiří Suchý italský herec Bud Spencer fotbalista Josef Bican herečka Zuzana Bydžovská herečka Ivana Chýlková
Luxusní hodinky za velkoobchodní ceny
O Ecards |  Ecards Club |  Kontaktujte nás |  Ochrana osobních údajů |  Pravidla serveru |  Reklama
Pomozte nám zlepšit Ecards
Copyright © 2005 - 2018, Ecards.cz