Registrace  |  Přihlášení  |   Košík

Reklama

1. Umístění bannerů na stránkách

Nabízíme možnost umístění bannerů ve formátech Leaderboard (800x100 bodů) a Squar (300x300 bodů) na našich stránkách, v případě zájmu kontaktujte Impression Media www.impressionmedia.cz

2. Soutěže

Soutěž je neagresivní a velice oblíbená forma reklamy. Tímto způsobem jsme schopni oslovit přes 250 000 našich uživatelů a propagovat Vaše konkrétní produkty a služby.

Soutěž probíhá vždy 14 dní a během této doby účastníci soutěže odpovídají na tři otázky, které se týkají Vaší společnosti, produktů nebo služeb. Aby mohli správně odpovědět na otázky, musí se soutěžící podívat na Vaše www stránky, kde najdou správné odpovědi. Je tedy možné cíleně propagovat určité produkty a služby.

Během dvou týdnů trvání soutěže navštíví Vaše stránky přibližně 15 – 30 tisíc návštěvníků. Z našich zkušeností jednoznačně vyplývá, že čím je cena pro vítěze zajímavější, tím Vaše stránky navštíví více soutěžících.

O soutěž jsou členové našeho Ecards Clubu informováni emailem, ale soutěž se také propaguje na stránkách www.ecards.cz, které denně navštíví přes 5000 návštěvníků.

Cena soutěže činí od 15.000,- do 30 000,- Kč bez DPH + dárek pro vítěze.
Cena soutěže závisí na období kdy soutěž probíhá.
Např. Při návštěvnosti soutěže 20.000 návštěvníků a ceny soutěže 20.000,- Kč je cena za jeden proklik na Vaše stránky 1,- Kč.

V ceně je zahrnuto:
- Gra?cké zpracování a vyrobení soutěžní stránky,mailingu a propagačního banneru,
- rozeslání directmailu na více než 250 000 adres členů Ecards Clubu,
- vysouvací reklamní banner, který se zobrazí každému návštěvníkovi www.ecards.cz , kterých je denně přes 5000,
- Vaše stránky navštíví během dvou týdnů 15 – 30 tisíc návštěvníků,
- statistika návštěvnosti Vašich stránek během soutěže.

Pokud budete mít zájem s námi spolupracovat nebo mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel: 222 362 446 nebo k.bizkova@designplus.cz.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Luxusní hodinky za velkoobchodní ceny
O Ecards |  Ecards Club |  Kontaktujte nás |  Ochrana osobních údajů |  Pravidla serveru |  Reklama
Pomozte nám zlepšit Ecards
Copyright © 2005 - 2018, Ecards.cz