Registrace  |  Přihlášení  |   Košík

O Ecards

Elektronické pohlednice
Ecards jsou klasický e-pohlednicový server, který návštěvníkům nabízí tisíce elektronických pohlednic, přáníček a animací rozdělených do kategorií. Registrovaní uživatelé mohou navíc využívat propracovaný adresář, připomínač, historii odeslaných pohlednic, atd. Pošlete přátelům pohlednici >>
Elektronické pohlednice
Fotoalbum Online
Vložte si své fotky zdarma do svého fotoalba. Jednoduše je pak můžete poslat jako pohlednici, prohlížet, třídit, komentovat, psát do nich poznámky, sdílet s přáteli, tisknout si z nich klasické papírové fotografie, originální plakáty, kalendáře nebo další dárkové předměty.
Kromě toho získáte vlastní profilovou stránku, kam můžete napsat něco o sobě, vložit svoje fotky a seznámit se se spoustou zajímavých lidí.
Fotoalbum si můžete zdarma založit zde >>
Elektronické pohlednice
Můj plakát
Pokud máte ve svém elektronickém fotoalbu fotografie, kterým by slušel velký formát nebo byste chtěli udělat někomu radost originálním dárkem, jste na správném místě.
Pokud nám fotografii v elektronické podobě zašlete, my Vám z ní ve fotografické kvalitě vytiskneme plakát a zašleme zpět na uvedenou adresu. Nechte si vytisknout vlastní originální plakát >>
Můj plakát
Kalendář – plakát
Z Vaší fotografie vytiskneme plakát jako kalendář na stěnu. Pod Vaší fotografií budete mít kalendář na celý rok. Kalendář si také můžete nechat zarámovat a zalaminovat. Nechte si vytisknout vlastní originální kalendář.
Koláže z fotografií
Nabízíme také výrobu koláží z Vašich fotografií na plakát. Vložíte požadovaný počet fotografií do připraveného formuláře a vytvoříte si koláž dle Vašich představ. Koláž Vám potom vytiskneme a zašleme. Plakát si můžete nechat také zarámovat a zalaminovat.
Nechte si udělat plakát s Vaší koláží
12-ti měsíční kalednář
Z Vašich fotografií vyhotovíme 12-ti měsíční kalendář. Kalendář má kroužkovou vazbu a kovový háček, kterým ho můžete lehce zavěsit na stěnu. Udělejte přátelům a blízkým radost a nechte jim udělat kalendář s Vašimi fotografiemi
Fotokniha
Z Vašich fotografií vyrobíme knížku, formát A5, která má kroužkovou vazbu. Fotokniha může být ze 14 nebo 24 fotografií. Potěšte své přátele vlastní fotoknihou.
Puzzle z fotografií
Vyrobíme puzzle z Vašich fotografií. Nabízíme velikosti A5, A4 a A3. Nechte si udělat vlastní puzzle
Hrneček s fotografií
Natiskneme fotografii na bílý lesklý hrneček. Potěší Vaše blízké při každém pití kávy nebo čaje.
Podložka pod myš
Natiskneme fotografii také na podložku pod myš. Dárek vhodný i pro Vaše děti.
Polštářek s fotografií
V současné době nabízíme polštářek o rozměru 30x30 cm. Polštářek je v povlaku bílé barvy, na který se fotografie tiskne. Dárek ke klidnému spánku s Vaší fotografií.
Klíčenky s fotografií
Můžete si nechat vyrobit klíčenku s Vaší fotografií. Klíčenka je z plastu a do klíčenky vložíme obrázek o rozměrech 3x4 cm.
Můžete nechat vyrobit originální klíčenku celé Vaší rodině.
Dámské spodní prádlo
Jako novinku nabízíme potisk dámských spodních kalhotek. Kalhotky jsou vhodný dárek pro Vaši partnerku.
Pánské spodní prádlo
Nabízíme také potisk pánských trenkoslipů (boxerky). Trenkoslipy jsou vhodný dárek pro Vašeho partnera.
Další zajímavé služby připravujeme a pokud nám zde zanecháte
Váš email, budeme Vás o nich rádi včas informovat.


Pokud se chcete stát členy EcardsClubu, pokračujte prosím zde >
Luxusní hodinky za velkoobchodní ceny
O Ecards |  Ecards Club |  Kontaktujte nás |  Ochrana osobních údajů |  Pravidla serveru |  Reklama
Pomozte nám zlepšit Ecards
Copyright © 2005 - 2018, Ecards.cz